2017 рік:
2018 рік:
2019 рік:
2020 рік:

28.12.2017

 

У школах розпочались зимові канікули, а в обласній бібліотеці для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради закружляла веселощами "Бібліотечна хуртовина". Напередодні Новорічних свят у пошуках справжнього новорічного дива лабіринтами бібліотеки "блукала" дітвора разом з мамами, татусями, а то й з бабусями. Шукали вони чарівний посох Діда Мороза, який вкрала Баба Яга разом з Кікіморою та Лісовиком, щоб зіпсувати малечі свято. Та всі труднощі легко долаються, коли поруч такі гарні друзі, як Мері Поппінс, Попелюшка, Пеппі Довгапанчоха, весела Піратка Моргана. Не страшно, навіть до самої Снігової Королеви завітати! Саме у неї і віднайшовся чарівний посох, і свято пішло своєю чергою – з хороводами, пісеньками, веселими конкурсами і, звичайно ж, з подарунками від Діда Мороза.

До речі, впродовж усіх канікул бібліотекарі обіцяють чимало цікавинок – це конкурси та вікторини, майстер-класи та виставки, різноманітні акції, лялькові вистави, ігри, фольклорні години, голосні читання. Подробиці можна знайти на сайті бібліотеки: zobd.zp.ua

 

11b.jpg

10c.jpg

 

11b.jpg

 

19.12.2017

 

"Мандри творчої душі" – під такою назвою в обласній бібліотеці для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради пройшла презентація персональної виставки відомої запорізької художниці, члена Спілки художників України Наталі Луценко. Старшокласників гімназії "Успіх" с. Володимирівське Запорізького району приємно вразила багатогранність таланту художниці, її відкритість, простота у спілкування, бажання поділитись своїми знаннями та майстерністю. Тому такою невимушеною була атмосфера під час майстер-класу у техніці абстрактної аплікації, де кожен отримав можливість проявити своє власне творче "Я". Особливої нотки чутливості, дотику до світу творчості додавали заходу музичні номери від викладачів ЗДМШ № 3 Ярослава Ніколаєва та Віліни Рогозіної.

Кожен бажаючий відкрити для себе творчість ще однієї талановитої запоріжанки може зробити це, відвідавши нашу художню галерею.

 

11b.jpg

10c.jpg

 

11b.jpg

10c.jpg

 

11b.jpg

10c.jpg

 

9b.jpg

 

12.12.2017

 

В рамках Всеукраїнського тижня права та з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини обласна бібліотека для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради організувала для своїх читачів – старшокласників ЗОШ №30 зустріч з адвокатом, членом Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області, регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Оленою Дємєнєвою.

Спілкування з Оленою Василівною збагатило підлітків знаннями про саме поняття "права людини", без якого неможливе існування та розвиток цивілізованого суспільства, а також дало можливість отримати кваліфіковані поради щодо вирішення конкретних життєвих ситуацій.

 

11b.jpg

10c.jpg

 

9b.jpg

10c.jpg

 

12.12.2017

 

Літературно-мистецький круїз "Європейський експрес", що проводиться обласною бібліотекою для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради другий рік поспіль, завершив свої цьогорічні подорожі відвідинами сонячної Греції. Десятикласники ЗОШ № 30 відкрили для себе чимало цікавих фактів про країну з тисячолітньою історією, прокладаючи містки від античної Греції з її богами та міфами до сучасної європейської країни з морськими курортами, середземноморською кухнею, своєрідною музикою та архітектурою.

 

11b.jpg

10c.jpg

 

9b.jpg

10c.jpg

 

9b.jpg

 

12.12.2017

 

Конкурсно-ігрова програма "Курс молодого бійця", організована обласною бібліотекою для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради для семикласників ЗОШ № 30, дала можливість підліткам продемонструвати свою спритність, спортивну виправку, а також ерудованість. Команди, що змагались, прожили справжній день армійської служби: ранній підйом, зарядку, сніданок, польові стрільби, навчання з розмінування, нічний дозор тощо. А ще діти дізнались багато цікавих фактів про військову міць української армії та останні досягнення нашої оборонної промисловості.

 

11b.jpg

10c.jpg

 

9b.jpg

10c.jpg

 

9b.jpg

10c.jpg

 

12.12.2017

 

Про стародавні традиції українського гончарства, а саме – Косівську мистецьку школу, яка цьогоріч відзначає своє 135-річчя, розповіла школярам початкових класів завідувач відділу масової роботи та естетичного виховання обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради Наталя Гвоздик під час відвідин ЗНВК № 109. А згодом діти, дослухаючись до порад художника Ніни Муленко, з величезним старанням працювали над створенням власних куманців – специфічних глечиків у формі бублика, характерних саме для косівської кераміки.

 

11b.jpg

10c.jpg

 

9b.jpg

10c.jpg

 

9b.jpg

10c.jpg

 

12.12.2017

 

Обласна бібліотека для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради долучилася до феєричного свята добра, милосердя та краси – Щорічного волонтерського балу, який присвячується людям із обмеженими можливостями. Цьогорічний бал його організатори – Запорізький благодійний фонд "Єврейський общинний центр "Мазаль Тов" та громадська організація "Дивосвіт" приурочили до Міжнародного дня людей з інвалідністю та Міжнародного дня волонтерів. Численним відвідувачам балу прийшлась до смаку яскрава, сучасна і змістовна література із фонду "Юного читача", представлена на книжково-ілюстративній виставці "Вражаюча епоха Італійського Відродження".

 

11b.jpg

10c.jpg

 

9b.jpg

10c.jpg

 

05.12.2017

 

Чимало корисного про свої права дізнались вихованці школи-інтернату № 7 під час інтелектуально-правової гри "Кмітливі правознавці", яку провели для них працівники обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради в рамках Всеукраїнського тижня права. Цікаві конкурси та вікторини не давали дітворі засумувати від такої серйозної інформації, а участь у визволенні з полону вередливої родички баби Яги – Бабочки-Ягабочки сповнили їх рішучості у відстоюванні прав казкових героїв.

 

11b.jpg

10c.jpg

 

9b.jpg

10c.jpg