2018 рік:
2019 рік:
2020 рік:
2021 рік:

28.09.2018

Бібліотворчість у фокусі позитиву

 

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек співробітники обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради вражали відвідувачів та колег своїми власними талантами. Художні фотороботи, живопис, графіка, декупаж, вишивка, мереживо та плетіння і, навіть, смачнючі пироги представлені на виставці "Бібліотворчість у фокусі позитиву". Експозиція стала ще одним підтвердженням, що бібліотекарі – надзвичайно талановитий народ! А святковий настрій цього дня допомогли створити викладачі та учні ЗДМШ № 5, за що їм окрема дяка.

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

 

 

28.09.2018

Подорожі Європою продовжуються

 

Обласна бібліотека для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради продовжує дивувати своїх читачів, запрошуючи у віртуальні подорожі країнами Європи. Цього разу дітей гостинно зустрічала експресивна Іспанія. Бібліотекарі провели їх вуличками Мадрида та Барселони, познайомили з химерно-фантасмогоричними будівлями знаменитого архітектора Антоніо Гауді, розповіли про державну символіку, звичаї та традиції іспанського народу. А ще підлітки мали змогу "приміряти" на себе професію архітектора, долучившись до "реставрації" старовинного собору, а також почути "живу" іспанську мову від читачки бібліотеки Марії Рябченко та пограти разом з нею у веселі ігри іспанської дітвори.

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

22.09.2018

 

Європейські подорожі у "Юному читачі" тривають

 

Мандрівну виставку на roll-up стендах під назвою "Тут ростуть діти" було презентовано в обласній бібліотеці для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради. Виставка, що організована за сприяння представництва посольства Швеції в Україні, знайомить читачів з сучасними шведськими письменниками, які є ще не досить відомими в Україні. Це письменники та ілюстратори, які вносять інновації як в мотив, так і у візуальне оформлення книжок, прагнуть передати світові культурне розмаїття сучасного шведського суспільства, і саме цим можуть зацікавити нашого читача. Виставка є спробою Шведського інституту дитячої літератури розпочати діалог про роль дитячої літератури та інтерес до неї у світі. Зацікавити виставкою відвідувачів "Юного читача" взялася знаменита "домомучителька" фрекен Бок – героїня твору про Малюка і Карлсона Астрід Ліндгрен. Саме вона була розпорядницею свята і розповіла дітям чимало цікавого про звичаї та традиції своєї батьківщини, а також розважила веселими іграми та конкурсами та пригостила смачненькими плюшками.

Виставка перебуватиме в бібліотеці протягом двох місяців, а потім помандрує далі Україною.

 

11b.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg

11b.jpg

 

11b.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg

11b.jpg

 

 

14.09.2018

 

Бібліотекарі обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради не тільки рекомендують своїм відвідувачам книги, які варто прочитати, а й іноді пропонують трохи "поворушити своїми мізками".

Учасникам brain-розминки "Юним геніям" довелось добряче "попотіти", щоб відповісти на доволі "підступні" запитання, наприклад: "Чим їх більше, тим вага менша". Здогадались, що це? Ну, звичайно ж, дірки!

Не всі запитання були розгадані, та все ж найкмітливіші отримали свої нагороди – значки з зображенням сови. Проте, й інші відвідувачі покидали бібліотеку не з порожніми руками, отримували надзвичайно цікаві книжки з виставки "Граніт науки. Смачного!".

 

11b.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg

11b.jpg

 

11b.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg

11b.jpg

 

 

03.09.2018

 

У перший день нового навчального року дітвора, завітавши до обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради, почула багато цікавого від гостинної тітоньки Дарини – і про те, яке слово закодоване у Гербі України, і чому наша країна має блакитно-жовтий прапор, і про авторів нашого державного Гімну, а ще про рідну мову, народну символіку, і, звичайно ж, про патріотизм та любов до рідної домівки.

 

11b.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg