2018 рік:
2019 рік:
2020 рік:
2021 рік:

23.11.2018

До обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради знову завітали вихованці школи-інтернату "Світанок". Цього разу бібліотекарі провели для них майстер-клас з виготовлення казкових Дідів Морозів.

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

23.11.2018

У "Юному читачі" "підкоряли" найвищі вершини світу

Інтерактивний туристичний квест "14 восьмитисячників", організований в обласній бібліотеці для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради громадською організацією "На хвилі розвитку" в рамках арт-проекту "14 восьмитисячників видатного альпініста України Владислава Терзиула" став для його учасників справжнім випробуванням на спритність, кмітливість, командний дух. Не просто було справитись з завданнями хитрої Шаманки, подорожуючи країнами з найвищими горами: Пакистаном, Непалом, Індією та Китаєм. Та все вдається тим, хто прагне перемоги! Вершина підкорена! Прапор України встановлено! Можна порадіти призам від улюбленої газети "Клякса", а також поспілкуватись з запорізьким художником Андрієм Шмиріним, який присвятив цикл своїх полотен вершинам, підкореним Владиславом Терзиулом, та послухати пісні у його виконанні.

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

 

23.11.2018

Сьогодні обласну бібліотеку для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради відвідали учні Відрадненської сільської школи Широківської ОТГ. Крім цікавої екскурсії бібліотечними залами та розповіді про книжкові багатства, бібліотекарі запросили їх до участі у годині-реквіємі "З присвятою замордованим голодом" та майстер-класі "Свіча пам’яті", на якому діти виготовити свічу у техніці аплікації-інкрустації у пам’ять про тих, хто загинув від голоду у ті лихі роки.

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

 

22.11.2018

Великий голод – вічний гріх

Сьогодні в обласній бібліотеці для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради згадували найтрагічніші сторінки нашої історії – роки страшного Голодомору, коли у мирний час на рідній землі загинули мільйони співвітчизників. Говорили про причини, масштаби і наслідки трагедії. Запалена у залі свіча скорботи об’єднала усіх присутніх одним спогадом, одним сумом.

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

 

22.11.2018

 

У День Гідності та Свободи співробітники обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради знайомили своїх відвідувачів з історико-патріотичною експозицією "Про час, Батьківщину і нас", розповідали про сучасних героїв, які п’ять років тому, у холодні зимові дні 2013-го, відстоювали свою гідність та демократичні принципи на Майдані, а нині захищають цілісність нашої держави, воюючи на східних рубежах країни.

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

 

16.11.2018

 

Шукай добро у серці своєму

У Міжнародний день толерантності співробітники обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради розповідали учням колегіуму "Елінт" про основні принципи толерантності, уміння спілкуватись з оточуючими, готовність бути терпимими один до одного. Були цікаві ролики про виховання толерантного співіснування у соціумі, різноманітні тести, ігри, розбір конкретних ситуацій. Діти були задоволені можливістю продемонструвати прояви поваги, терпимості, визнання неповторності, індивідуальності кожного з оточуючих.

 

11b.jpg

11.jpg

14.11.2018

 

А чи відомо вам, коли у світі відзначають Всесвітній день ґудзиків?

Напередодні цього свята, яке, до речі, відзначається у світі 16 листопада, в обласній бібліотеці для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради дітям розповіли про історію його виникнення та організували віртуальну подорож музеями Швеції, США, Польщі та Чехії, де зберігаються найбільші колекції ґудзиків. Та найбільше дітворі сподобалось на майстер-класі, який провела Ксенія Кругла, створювати власними руками "чарівне ґудзикове дерево" – оберіг для родини, який захищає всіх членів сім’ї від сварок та смутку.

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

8.11.2018

 

Вітаємо всіх причетних до творення української культури із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Пишаємось своїми колегами – співробітниками обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради, що отримали відзнаки на честь цього дня.

Наталя Борисівна Гвоздик стала лауреатом обласної премії за досягнення в розвитку культури Запорізького краю у номінації: за досягнення в розвитку бібліотечної справи;

Марина Петрівна Зубко нагороджена Почесною грамотою Запорізької обласної ради;

Валерія Олександрівна Бакуменко отримала Подяку Запорізької обласної державної адміністрації.

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

 

8.11.2018

 

Ідеї, "придбані" обласною бібліотекою для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради на Міжрегіональному ярмарку "Бібліокре@тив – 2018", прийшлися до душі маленьким любителям української казки. Дітвора у захваті від казк’ютерної гри "Чарівний віночок", адже так цікаво спостерігати, як кожна твоя вірна відповідь на питання казкової вікторини прямо на екрані вплітає нову квітку у казковий український віночок.

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

3.11.2018

 

У "Юному читачі" нове поповнення

Велика подяка видавництву "АВІАЗ" та Українському культурному фонду за гарний подарунок читачам Запорізької області – нову книгу Тетяни Горицвіт "Міські пригоди лісової шишки". Впевнені, книга знайде свого вдячного читача. Найближчим часом книга надійде до усіх бібліотек для дітей Запорізької області.

 

11b.jpg

11.jpg