Друже!

 

Вважаєш себе сучасною людиною? Хочеш не вибиватися з ритму життя? Бажаєш знати останні новини? А ще отримувати різноманітну інформацію, яка тебе цікавить?
В читальних залах нашої бібліотеки на тебе чекає чимало цікавих журналів та газет, які бібліотека передплатила на 2017 рік і які ти можеш погортати на дозвіллі.

 

"БЭМС!". Журнал "БЭМС" – це справжній бум ерудиції, музики, сміху для підлітків. Усе цікаве про кумирів музики і кіно, постери, історії про кохання, поради на кожен день, а ще – кросворди, веселі загадки та багато інших цікавих завдань.

 

"Веселі картинки". У цьому дитячому гумористичному журналі веселі чоловічки розповідають різні цікаві історії, які трапились з ними, веселі вірші, казки. А у "Веселій школі" діти вчаться разом із веселими чоловічками писати, рахувати, вивчати англійську мову. А ще там можна знайти настільні ігри, барвисті малюнки, веселі ко-мікси, кросворди, які скрасять дозвілля всієї сім'ї.

 

"Клякса". Газета "Клякса" – твій справжній друг! Рубрики "Хорошее настроение", "Веселимся на все 100" подарують гарний настрій. "Муз тусовка", "Фан - клуб" – розкажуть про твоїх кумирів". "Любовь – волшебная страна" та "Подростки. Общение и интересы" – розкажуть про найважливіші проблеми, які хвилюють підлітків. А ще "Клякса" розкаже про моду і книги. Словом, з нею завжди весело і цікаво.

 

"Колосок" – український науково-популярний природничий журнал для дітей та юнацтва. У журналі ви можете прочитати науково-популярні статті з біології, хімії, фізики, астрономії, географії. "Колосок" познайомить вас з історією винаходів і розповість про знаменитих людей у дитинстві. Тут можна знайти головоломки й логічні задачі, дізнатися про найбільші космічні тіла й найдрібніші живі організми, по-знайомитися з вашими ровесниками, які досліджують природу.

 

"Колосочок" – пізнавальна газета про природу і навколишній світ для наймолодших розумників і розумниць. Таємниці Землі і космосу, дивовижного світу рослин і тварин, досліди, творчі завдання, ігри, конкурси – про все це юні читачам розповість газета "Колосочок". Це видання можуть використовувати в своїй роботі вчителі і вихователі.

 

"Куля" – журнал, який навчає та розважає, відкриває багато нового та цікавого, розвиває інтелект і приносить радість своїм читачам. З "Кулею" ти дізнаєшся про найновіші та найцікавіші мультфільми, поринеш у світ мандрів замками нашої Батьківщини, дізнаєшся про розмаїття світу природи. Та найголовніше – подружившись із "Кулею", ти зможеш сам потрапити на сторінки журналу, розповісти про себе, свої захоплення, особливі знання та вміння. А ще "Куля" завжди пропонує багато різноманітних ігор, головоломок, веселих завдань та конкурсів, розгадавши які ти зможеш щомісяця отримувати чудові призи.

 

Маленький Розумник – журнал для хлопчиків 5-9 років, розрахований на інтелектуальний розвиток дітей. Головний герой в кожному номері в когось грається: в моряка, космонавта, палеонтолога, автомобіліста ... І дізнається багато цікавого про світ. А ще – вчиться читати, рахувати, логічно мислити, розвиває увагу. А в нагороду отримує чергову аплікацію і цікаву саморобку – у кожному номері! Як не дивно, але журнал із задоволенням читають і дівчатка!

 

Мамине сонечко – яскравий, барвистий журнал для дітей 1-3 років. У ньому можна знайти завдання, які допомагають розвивати дрібну моторику пальчиків, вчать малюків абстрактному мисленню, логіці, розвивають увагу, пам'ять. Крім цього у кожному номері є багато творчих завдань: можна щось вирізати, змайструвати, наклеїти.

 

"Однокласник" – журнал для підлітків. Виходить протягом багатьох років. Цей корисний і цікавий журнал визнаний кращим молодіжним виданням України. Нові оповідання, новели, пригоди, консультації психологів, візажистів, а ще – сканворди, ребуси, постери вітчизняних та зарубіжних зірок, корисні поради від "Салону краси", "смачні" рецепти чекають на тебе, юний друже, у кожному номері "Однокласника". А якщо ти ще й любиш змагатись, тоді готуйся показати свою ерудицію в конкурсах, які знайдеш на сторінках журналу. Значну частину видання займають статті активних читачів. У журналі постійно проводяться конкурси серед читачів, найпопулярнішим з яких став "Твій погляд". "Однокласник" допоможе тобі бути найкращим!

 

"OOPS!" – це нові тенденції моди для юних красунь, поради експертів з косметики та догляду за собою. Тут ти знайдеш спеціальні репортажі з найбільш наболілих проблем, які тільки можуть хвилювати дівчаток на порозі дорослого життя. "OOPS!" – це молодість, краса, мода, кохання, історії зірок, тести.

 

"Пам'ятки України" – це український науково-популярний щомісячний ілюст-рований журнал. Висвітлює проблеми збереження та популяризації в Україні скарбів матеріальної і духовної культури, вітчизняної історії, україністики, розвитку музейної справи, археології, архітектури, етнографії. Одне з найстаріших українських видань – був започаткований ще у 1969 році за ініціативою академіка П. Тронька.

 

"Паросток" – журнал, який у більшості матеріалів намагається показати красу природи, причому не тільки нашої, української, а й розповідає про найбільш привабливі куточки всіх країн та континентів. У ньому публікується багато цікавого про різні рослини, друкується чимало листів читачів про домашніх тварин, у яких вони розповідають про витівки своїх улюбленців. Пропонуються сімейні екологічні ігри, які дозволяють знайомитись з проблемами довкілля. Сторінка для наймолодших читачів подає цікаві розповіді, ігри, кросворди, вікторини, загадки.

 

"Професор Крейд" – щомісячний яскравий, динамічний сучасний пізнавально-розважальний журнал для дітей 6-10 років. Весела команда професора Крейда – Мензурка, кіт Смик та Миша Шило, разом з самим академіком усіх наук, познайомлять вас, юні друзі, із тваринним та рослинним світом, географією, історією, фізичними явищами, космосом, звичаями та обрядами різних народів. Кожен номер журналу складається з ігор, конкурсів, також містить казки, жарти, загадки, тести. Читаючи цей журнал, ви зрозумієте, що бути розумним – круто!

 

"Равлик" – журнал для дітей 3-7 років та їх батьків. Має сучасний підхід до розвитку дитини через розваги. Разом з Равликом малеча навчиться читати, фантазувати, розвивати пам'ять, моторику рук, логіку та мислення. Яскраві сторінки наповнені завданнями, іграми, конкурсами, розмальовками та саморобками. У кожному номері наліпки, а також на малюків чекають призи за участь в конкурсах. Дітям буде весело в компанії з героями журналу.

 

"Світ дитини" – це патріотичний літературно-мистецький часопис, який формує світогляд юних читачів у дусі християнської моралі, духовних традицій, національної гідності. Журнал призначений для дітей молодшого і середнього шкільного віку, але може стати у пригоді їхнім батькам, вчителям і вихователям. Публікує релігійні оповідання, історичні розповіді, переклади творів сучасних зарубіжних дитячих письменників, знайомить зі славетними людьми України, друкує твори, що увійшли до шкільної програми, вчить дітей традицій і звичаїв, публікує творчі роботи юних літераторів і митців.

 

"Українська вишивка" – це журнал для сучасних і творчих людей, які захоп-люються рукоділлям, не байдужі до традицій нашого народу, зокрема до вишивки. На сторінках видання поєднуються традиційні мотиви з сучасними правилами моди, подаються українські орнаменти, які здатні перетворити наш одяг у вишукане вбрання. У такий непростий для України час, коли серце переповнене тривогою за завтрашній день, ніщо так не втішає як улюблене заняття. Зараз, як ніколи, хочеться відволіктися і зануритися в світ барвистих і химерних візерунків, де завжди панують мир і злагода, спокій і гармонія. У цьому й допоможе "Українська вишивка" – один з найновіших українських журналів (видається з 2012 року).

 

"Українська культура" – культурно-освітній та літературно-мистецький ілюстрований журнал, один із найстаріших культурологічних журналів в Україні. Основні теми – музика, кіно, література, образотворче мистецтво, архітектура, дизайн, фотографія, нові медіатрадиції та звичаї українського народу.

 

"Український театр" – всеукраїнський ілюстрований науково-популярний журнал, на сторінках якого висвітлюється історія і сучасний стан театрального мистецтва. У цьому виданні відображаються театральні процеси України. З журналом співпрацюють провідні театральні критики, майстри театрального мистецтва, актори, режисери та інші. Журнал виходить один раз у два місяці.

 

"Умійко" – журнал для розвитку творчих здібностей дітей 4-10 років. До уваги пропонуються: настільні ігри і головоломки, саморобки, оригамі, казки, комікси, кросворди, веселі історії, які допомагають малюкові пізнавати навколишній світ в легкій, розважальній формі.

 

"Юная леди". Так, цей журнал для тебе, юна дівчинко! На сторінках цього журналу ти можеш знайти відповіді на всі запитання, які тебе хвилюють, потоваришувати із своїми ровесницями, дізнатись, які бренди сьогодні актуальні, що нового з'явилось із косметики, як приборкати поганий настрій. А ще журнал "Юная леди" порекомендує, чим можна здивувати своїх подруг у свято, і як стати яскравою і стильною.

 

"Яблунька" – це розважально-пізнавальний журнал для веселих, розумних, допитливих та кмітливих дітлахів, батьків та вчителів. До позитивних рис цього журналу можна зарахувати яскраві ілюстрації, англійську сторінку, пізнавальні статті, завдання на кмітливість, а головне – іграшку-саморобку, за допомогою якої ви зможете створити власну "Казку-театр". Вас чекають захоплюючі мандрівки у таємничий світ природи, казки та легенди, конкурси та вікторини, дитяча пошта, адреси для листування,смачні рецепти з "Веселої кухні", узори для вишивання, ігрові завдання з вивчення англійської мови, кросворди, гумор.

 

 

І це лише невеличка частина періодичних видань,
які передплачує наша бібліотека.
Всього їх отримуємо понад 150 назв.
Тож гарантовано знайдеш для себе щось цікаве і корисне.
Чекаємо на тебе!

 

Періодичні видання, передплачені бібліотекою у 2017 році

 

Періодичні видання для вчителів початкової школи

 

 

Бібліотечка вихователя дитячого садка

 

Дитина з особливими потребами

 

Дитячий садок. Мистецтво

 

 

 

Дитячий садок. Фантазії

 

вихователя

 

Дошкільне виховання

 

Позашкілля

 

Початкова освіта

 

Початкова школа

 

Початкова школа і сучасність

 

Початкове навчання та виховання

 

Розкажіть онуку

 

Учитель початкової школи

 

 

Періодичні видання для вчителів 5 – 11 класів

 

Англійська мова та література

 

Біологія

 

Біологія і хімія в рідній школі

 

Вивчаємо українську мову та літературу

 

Все для вчителя

 

Всесвітня література в сучасній школі

 

Географія

 

Дивослово

 

Економіка в школах України

 

Зарубіжна література

 

Зарубіжна література в школах України

 

Інформатика

 

Історія в рідній школі

 

Історія та правознавство

 

Історія України

 

Краєзнавство. Географія. Туризм

 

Мистецтво в школі. Музика. Образотворче

 

мистецтво. Художня культура

 

Позакласний час

 

Сучасна освіта

 

Українська мова і література в школах

 

України

 

Українська мова та література

 

Фізичне виховання в школах України

 

Хімія