Друже!

 

Вважаєш себе сучасною людиною? Хочеш не вибиватися з ритму життя? Бажаєш знати останні новини? А ще отримувати різноманітну інформацію, яка тебе цікавить?
В читальних залах нашої бібліотеки на тебе чекає чимало цікавих журналів та газет, які бібліотека передплатила на 2019 рік і які ти можеш погортати на дозвіллі.

 

Журнал "БЭМС" – це справжній бум ерудиції, музики, сміху для підлітків. Усе цікаве про кумирів музики і кіно, постери, історії про кохання, поради на кожен день, а ще – кросворди, веселі загадки та багато інших цікавих завдань

 

"Барвінок" – журнал для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Одне з найстаріших періодичних видань України. Легендарний журнал поколінь, здатний навіть в епоху Інтернету захопити дитину читанням, знаннями про світ та Україну. Журнал має багато цікавих рубрик. Зокрема, у рубриці "Ми любимо читати" друку-ються літературні твори українських авторів, а рубрика "Книга золотих казок" репрезентує казки народів світу. У цікавій художній формі відкриває школярам сто-рінки історії України рубрика "Це твоя Україна". Є в журналі також рубрика, присвячена рідній мові.

 

"Веселі картинки". У цьому дитячому гумористичному журналі веселі чоловічки розповідають різні цікаві історії, які трапились з ними, веселі вірші, казки. А у "Веселій школі" діти разом з веселими чоловічками вчаться писати, рахувати, вивчати англійську мову. А ще там можна знайти настільні ігри, барвисті малюнки, веселі комікси, кросворди, які прикрасять дозвілля всієї сім'ї.

 

"Веселі саморобки" – журнал веселих ідей і саморобок для родинного дозвілля та хобі: оригамі, бісер, ліплення, вишивка, малювання, іграшки та сувеніри з картону, ідеї для свят, декорування оселі та інші цікавинки. У кожному номері – вкладка для виготовлення об'ємної картини, розвивальні конкурси, головоломки, завдання для розвитку моторики рук. Він знадобиться вихователям та вчителям під час проведення творчих робіт.

 

"Джміль" (дітям: живопис, музика і література) – унікальний журнал, призначений для роботи дорослого з дитиною у родині, дитячому садку та початковій школі. У кожному номері – кращі літературні твори, нетрадиційні техніки образотворчості, репродукції картин художників і бесіди за ними, досліди з природними та штучними об’єктами, комікси морально-етичної тематики, сценарії свят і розваг.

 

"Дзвіночок" – літературно-мистецьке та національно-патріотичне видання для дітей молодшого шкільного віку. Навчає юних читачів рідної мови, розповідає про народні традиції та звичаї, розкриває сторінки історії, знайомить із творами сучасних українських письменників та світовою класикою у перекладі українською. На шпальтах видання друкуються творчі доробки юних читачів і відомих письменників.

 

"Жасмин" – захоплюючий журнал для дівчаток від 8 років допоможе опанувати різні техніки рукоділля. Ви зможете власноруч виготовити чудові квіти із паперу, ниток, тканини, вітальні листівки, вироби із бісеру, подарунки для рідних і друзів. Вас чекає знайомство з новими техніками і матеріалами, майстер-класи, смачні рецепти, поради, конкурси, призи.

 

Газета "Клякса" – твій справжній друг! Рубрики "Хорошее настроение", "Веселимся на все 100" подарують гарний настрій; "Муз. тусовка", "Фан-клуб" – розкажуть про твоїх кумирів; "Любовь – волшебная страна" та "Подростки. Общение и интересы" – повідають про найважливіші проблеми, які хвилюють підлітків. А ще "Клякса" цікаво розкаже про моду і книги. Словом, з нею завжди весело і цікаво.

 

"Колосок" – український науково-популярний природничий журнал для дітей та юнацтва. У журналі ви можете прочитати статті з біології, хімії, фізики, астрономії, географії. "Колосок" познайомить вас з історією винаходів і розповість про знаменитих людей у дитинстві. Тут можна знайти головоломки й логічні задачі, дізнатись про найбільші космічні тіла й найдрібніші живі організми, познайомитись з своїми ровесниками, які досліджують природу.

 

"Колосочок" – пізнавальна газета про природу і навколишній світ для наймолодших розумників і розумниць. Таємниці Землі і космосу, дивовижного світу рослин і тварин, досліди, творчі завдання, ігри, конкурси – про все це юним читачам розповість газета "Колосочок". Це видання можуть використовувати у своїй роботі вчителі і вихователі.

 

"Куля" – журнал, який навчає та розважає, відкриває багато нового та цікавого, розвиває інтелект і приносить радість своїм читачам. З "Кулею" ти дізнаєшся про найновіші та найцікавіші мультфільми, поринеш у світ мандрів замками нашої Ба-тьківщини, дізнаєшся про розмаїття світу природи. Та найголовніше – подружившись з "Кулею", ти зможеш сам потрапити на сторінки журналу, розповісти про себе, свої захоплення, особливі знання та вміння. А ще "Куля" завжди пропонує багато різно-манітних ігор, головоломок, веселих завдань та конкурсів, розгадуючи які ти зможеш щомісяця отримувати чудові призи.

 

"Маленький розумник" – журнал для хлопчиків 5-9 років, розрахований на інтелектуальний розвиток дітей. Головний персонаж журналу у кожному номері в когось грається: в моряка, космонавта, палеонтолога, автомобіліста ... І дізнається багато цікавого про світ. А ще – вчиться читати, рахувати, логічно мислити, розвиває увагу. А в нагороду отримує чергову аплікацію і цікаву саморобку – у кожному номері! Як не дивно, але журнал із задоволенням читають і дівчатка!

 

"Пам'ятки України" – це український науково-популярний щомісячний ілюстрований журнал. Висвітлює проблеми збереження та популяризації в Україні скарбів матеріальної і духовної культури, вітчизняної історії, україністики, розвитку музейної справи, археології, архітектури, етнографії. Це одне з найстаріших українських видань, часопис був започаткований ще в 1969 році за ініціативи академіка П. Тронька.

 

"Паросток" – журнал, який у більшості матеріалів намагається показати красу природи, причому не тільки нашої, української. Він розповідає про найбільш привабливі куточки всіх країн та континентів. Тут публікується багато цікавого про різні рослини, друкується чимало листів читачів про домашніх тварин, де вони розповідають про витівки своїх улюбленців. Тут пропонуються сімейні екологічні ігри, які дозволяють знайомитись з проблемами довкілля. Сторінка для наймолодших читачів подає цікаві розповіді, ігри, кросворди, вікторини, загадки.

 

"Пізнайко". У бібліотеці ви знайдете два видання цього журналу: "Пізнайко від 2 до 6" та "Пізнайко від 6 років". Головний персонаж цього видання – борсучок на ім'я Пізнайко. Журнал для дошкільнят віком від 2 до 6 років розрахований на малечу, їхніх батьків, вихователів дитячих садочків. Кожен номер журналу об’єднує дві теми – ілюстративну та розвивальну. В ньому багато цікавих нестандартних завдань, які сприяють розвиткові мислення, уваги, уяви та мовлення, навчають читання та лічби. Всі журнали для дітей від 6 років – тематичні. Їх зміст будується за принципом пригоди. Під загадковими шпигунськими шифровками, захопливими пригодами, карколомними головоломками приховані навчальні вправи. Разом із борсучком Пізнайком ви зможете щомісяця мандрувати країнами світу, знайомитись із новинками у технічному світі, читати здобутки класиків української та світової літератури, а також сучасні твори.

 

"Розумашки". На сторінках цього журналу – море нових знань для ваших розумашок. Рубрика "Чомучка" пояснює дітям природу явищ, у рубриках "Дивосвіт", "Цікавинки", "Мікросвіт", "Технодром", розкриваються таємниці, приховані всередині речей – від чайника й термоса до ліфта і підводного човна. А ще щономера тут – мандрівки Україною та світом, ігрові завдання для розвитку логічного мислення, знайомство з професіями та процесами виробництва, а також розмальовки, саморобки, кросворди, лабіринти, веселі логічні завдання – все, що так люблять діти.

 

"Світ дитини" – це патріотичний літературно-мистецький часопис, який формує світогляд юних читачів у дусі християнської моралі, духовних традицій, національної гідності. Журнал призначений для дітей молодшого і середнього шкільного віку, він стане у пригоді і батькам, вчителям та вихователям. Публікує релігійні оповідання, історичні розповіді, переклади творів сучасних зарубіжних дитячих письменників, знайомить зі славетними людьми України, друкує твори, що увійшли до шкільної програми, вчить дітей традицій і звичаїв, публікує творчі роботи юних літераторів і митців.

 

"Українська культура" – культурно-освітній та літературно-мистецький ілюстрований журнал, один із найстаріших культурологічних журналів в Україні. Основні теми – музика, кіно, література, образотворче мистецтво, архітектура, дизайн, фотографія, нові медіатрадиції та звичаї українського народу.

 

"Школа юного вченого" – це унікальне науково-популярне періодичне видання, призначене для учнів 7-11 класів, вчителів, керівників гуртків, для всіх, хто цікавиться науковими дослідженнями і прагне розвинути дослідницькі здібності. Журнал висвітлює результати наукових пошуків у різних галузях науки. Він призначений не тільки для статей, написаних вченими, вчителями та діячами культури, а й для публікації дослідницьких робіт учнівської та студентської молоді, у тому числі учнів – членів Малої академії наук.

 

"Яблунька" – це розважально-пізнавальний журнал для веселих, розумних, допитливих та кмітливих дітлахів, а також для їхніх батьків та вчителів. До позитив-них рис цього журналу можна зарахувати: яскраві ілюстрації, англійську сторінку, пізнавальні статті, завдання на кмітливість, а головне – іграшку-саморобку, за допомогою якої дитина може зробити власну "Казку-театр". На вас чекають захоплюючі мандрівки у таємничий світ природи, а також казки та легенди, конкурси та вікторини, дитяча пошта, адреси для листування,смачні рецепти з "Веселої кухні", узори для вишивання, ігрові завдання з вивченням англійської мови, кросворди, гумор.

 

 

І це лише невеличка частина періодичних видань,
які передплачує наша бібліотека.
Всього їх отримуємо понад 100 назв.
Тож гарантовано знайдеш для себе щось цікаве і корисне.
Чекаємо на тебе!