2016 рік:
2017 рік:
2018 рік:

14.09.2018

 

Бібліотекарі обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради не тільки рекомендують своїм відвідувачам книги, які варто прочитати, а й іноді пропонують трохи "поворушити своїми мізками".

Учасникам brain-розминки "Юним геніям" довелось добряче "попотіти", щоб відповісти на доволі "підступні" запитання, наприклад: "Чим їх більше, тим вага менша". Здогадались, що це? Ну, звичайно ж, дірки!

Не всі запитання були розгадані, та все ж найкмітливіші отримали свої нагороди – значки з зображенням сови. Проте, й інші відвідувачі покидали бібліотеку не з порожніми руками, отримували надзвичайно цікаві книжки з виставки "Граніт науки. Смачного!".

 

11b.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg

11b.jpg

 

11b.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg

11b.jpg

 

 

03.09.2018

 

У перший день нового навчального року дітвора, завітавши до обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради, почула багато цікавого від гостинної тітоньки Дарини – і про те, яке слово закодоване у Гербі України, і чому наша країна має блакитно-жовтий прапор, і про авторів нашого державного Гімну, а ще про рідну мову, народну символіку, і, звичайно ж, про патріотизм та любов до рідної домівки.

 

11b.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg