03.06.2026
Стільки усмішок, дитячого сміху, обіймів і яскравих емоцій наша бібліотека давно не бачила!
Сімейний бібліофестиваль «Відкриваємо двері в літо» подарував нам справжнє свято, де кожен зміг знайти щось цікаве для себе. Разом із привітним Сонечком, мудрими Берегинями Природи, креативною Архітекторкою та навіть спочатку не дуже привітною, а насправді доброю Хмарою учасники успішно подолали всі випробування «Сонячного квесту» й здобули найголовніше — ключі від літа!
Ми грали, розгадували, змагались, будували, творили, обіймалися й веселилися від душі. Разом із Мері Поппінс влаштовували запеклі хокейні матчі повітряними кульками, а з милою Чорною Кицею створювали неймовірні картини незвичайними способами.
І, звісно ж, не обійшлося без книжок — багато наших гостей встигли не лише відпочити, а й обрати собі нові історії для літнього читання
Дякуємо всім, хто розділив із нами цей день! А найбільша подяка — нашим захисникам і захисницям, завдяки яким ми маємо можливість зустрічати літо, збиратися разом і дарувати дітям такі щасливі моменти.
А тепер — гайда в літо!
А на цих світлинах — лише маленька частинка великого моря емоцій, яке вирувало сьогодні в бібліотеці
#відкриваємодверівліто
#ключівідліта
#щасливедитинство
#дитячабібліотека
#літо_з_книгою


























































































































