2016 рік:
2017 рік:
2018 рік:

19.04.2018

 

Тест на знання рідної мови пройдено успішно

Сьогодні в читальному залі обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради розгорнулась справжня баталія. Майбутні філологи, а нині – студенти ІІІ-го курсу філфаку Запорізького Національного університету, запропонували десятикласникам гімназії № 50 помірятися силами у літературно-мовному батлі "Любіть українську!". Підлітки з азартом розгадували кросворди, збирали мовні пазли, відповідали на питання вікторини, пізнавали літературних героїв та авторів творів у відеоряді з уривків відомих фільмів. Всі завдання необхідно було виконувати у чітко регламентований час, з чим обидві команди змагання справились блискуче. Задоволення отримали всі: студенти – бо успішно склали залік; учні – бо продемонстрували свої знання; вчитель – бо побачила успішні результати своєї роботи, а бібліотекарі – тому що ще раз переконались: книга ніколи не буде у забутті, бо вона несе знання і успіх.

 

11b.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

11b.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

06.04.2018

 

У зіркових лабіринтах

Помандрувати зірковими лабіринтами пропонували своїм відвідувачам бібліотекарі обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради у Міжнародний день польоту людини в космос. Інтерактивна виставка-вікторина, цікаві факти про космос та космонавтів, майстер-клас з виготовлення "власного літака", змагання на "дальність польотів" – все це не залишило байдужим тих, хто завітав до книгозбірні.

 

11b.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

06.04.2018

 

На завершення – найцікавіше!

Добігає кінця Тиждень дитячого читання в обласній бібліотеці для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради. І як завжди, насамкінець – найцікавіше!

Малечу запросила до своєї вітальні тітонька Дарина. Взявши собі в помічники книжку відомої української письменниці Зірки Мензатюк "Зварю тобі борщику", вона організувала дітям екскурс в історію українського побуту, познайомила з традиційною кухнею, провела веселі конкурси, а на завершення запропонувала переглянути лялькову виставу "Легкого хліба не буває".

Не менш цікава зустріч чекала і на старшокласників та студентів-філологів ЗНУ. Гостя з Дніпра – відома письменниця, перекладач, журналіст та науковець Наталя Дев’ятко розповідала про свої творчі задуми, ділилась планами на майбутнє, презентувала свої твори. До речі, молодь вони дуже зацікавили, адже жанр психологічної прози, фантастики, фентезі, пригодницької казки, в яких пише авторка, це те, що користується попитом саме у цієї вікової категорії.

Зважаючи на те, що наближається свято Великодня, було чимало бажаючих навчитись премудростям декорування великодніх яєць у великого майстра цієї справи – керівника студії "Оберіг" Вознесенівського центру дитячої творчості Наталі Ковальської.

А ще, як виявилось: вибрати цікаву книгу – це, як виграти в лотерею. У цьому впевнились відвідувачі бібліотеки, які стали учасниками жартівливої безпрограшної лотереї "Великдень української книги". Вибираючи писанку з номером на звороті, діти отримували… цікавенну!!! українську книгу, яку приємно почитати навіть у свята.

 

11b.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

11b.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

03.04.2018

 

Книжкові спокуси" у розпалі

Перші два дні в рамках Тижня дитячого читання подарували відвідувачам обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради чимало позитиву та приємних вражень. Читанням вголос своїх улюблених дитячих книжок "спокушали" дітей відома запорізька художниця Ксенія Доброчинська та біолог і краєзнавець Олена Шелегеда. Крім того, діти мали можливість оглянути експозицію робіт Ксенії Доброчинської під назвою "Фарби ніжної душі" та побувати на її майстер-класі "Великодневі курчата". В свою чергу Олена Шелегеда презентувала свою нову роботу "Книга природи острова Хортиця. Знайомі незнайомці", написану у співавторстві з чоловіком і партнером по дослідженню Запорізького краю Віталієм Шелегедою, та запросила дітей у захоплюючу подорож легендарним островом.

Чимало веселих пригод принесла дітворі казкова мандрівка книжковим лісом, організована бабусею Ягою, яка завершилась зустріччю з улюбленими літературними героями у ляльковій виставі "Як Тигра віслючка Іа рятував".

Було чим зайнятись в бібліотеці і юним любителям Всесвітньої мережі. Правила безпечного поводження в Інтернеті були зовсім не зайвими для тих, хто полюбляє проводити вільний час за комп’ютером.

Кипіла робота і в бібліотечній творчій майстерні. Враховуючи те, що скоро Великдень, дітям пропонували зробити власноруч Великодні листівки та спробувати себе в одному із способів декорування яєць – виготовленні крапанки.

Нові цікаві несподіванки чекають на тебе. Тож поспіши до бібліотеки!

 

11b.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

11b.jpg

11b.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg

10c.jpg

 

10c.jpg