2019 рік:
2020 рік:
2021 рік:
2022 рік:

05.08.2022

 

Вночі і зранку лунали сирени, потім пішов дощ, а вже пообіді розпогодилось, бо Всесвіт знав, що сьогодні в обласній бібліотеці для дітей «Юний читач» свої неймовірні картини презентує юний художник із Бердянська Максим Бровченко. Роботи Максима про далекий космос і Всесвіт, сповнені миром, любов'ю і добром - саме тим, чого сьогодні найбільше потребують усі українські діти і за що бореться увесь український народ.

Це вже третя виставка картин «українського Пікассо».

Перша виставка Максима Бровченка, де було представлено понад 50 робіт, відбулась у жовтні 2021 року у Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва.

Максим Бровченко - незвичайний 10-річний хлопчик з аутизмом з тимчасово окупованого Бердянська, який не просто малює картини про космос, а й має унікальний світогляд та філософію. Юний художник веде групу у Фейсбуці “Космо-Макс”, присвячену різним цікавинкам зі сфери астрофізики. Максим пише фантастичну книгу для дітей та дорослих про світ жителів Планети А, в якій розповідає, як це просто - бути добрим, людяним та співчутливим, бо найголовніше у всесвіті - це любов. А ще маленький творець допомагає іншим зрозуміти, хто такі аутисти та які їхні особливості, бо вважає РАС - якістю особистості, а не розладом. Крім того, Максим – справжній патріот. Вражають його картини на патріотичну тематику. Більше 20 тис. грн. від продажу своїх картин Максим перерахував на потреби ЗСУ. А ще хлопчик мріє повернутись у рідний український Бердянськ, познайомитись із Ілоном Маском , придбати телескоп у Бердянську обсерваторію, а ще… купити козу. Друзі, обов’язково долучайтеся до неосяжного світу Максима Бровченка на виставці в художній галереї «Юного читача»! Дякуємо ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім”, яка вже не перший рік підтримує талант Максима , працівникам ДСНС та БФ «Сантіс».

 

11b.jpg

IMG_8888

 

11b.jpg

IMG_8888

 

11b.jpg

IMG_8888

 

11b.jpg

IMG_8888

 

11b.jpg

IMG_8888

 

11b.jpg

IMG_8888

 

11b.jpg