2016 рік:
2017 рік:
2018 рік:

16.11.2018

 

Шукай добро у серці своєму

У Міжнародний день толерантності співробітники обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради розповідали учням колегіуму "Елінт" про основні принципи толерантності, уміння спілкуватись з оточуючими, готовність бути терпимими один до одного. Були цікаві ролики про виховання толерантного співіснування у соціумі, різноманітні тести, ігри, розбір конкретних ситуацій. Діти були задоволені можливістю продемонструвати прояви поваги, терпимості, визнання неповторності, індивідуальності кожного з оточуючих.

 

11b.jpg

11.jpg

14.11.2018

 

А чи відомо вам, коли у світі відзначають Всесвітній день ґудзиків?

Напередодні цього свята, яке, до речі, відзначається у світі 16 листопада, в обласній бібліотеці для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради дітям розповіли про історію його виникнення та організували віртуальну подорож музеями Швеції, США, Польщі та Чехії, де зберігаються найбільші колекції ґудзиків. Та найбільше дітворі сподобалось на майстер-класі, який провела Ксенія Кругла, створювати власними руками "чарівне ґудзикове дерево" – оберіг для родини, який захищає всіх членів сім’ї від сварок та смутку.

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

8.11.2018

 

Вітаємо всіх причетних до творення української культури із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Пишаємось своїми колегами – співробітниками обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради, що отримали відзнаки на честь цього дня.

Наталя Борисівна Гвоздик стала лауреатом обласної премії за досягнення в розвитку культури Запорізького краю у номінації: за досягнення в розвитку бібліотечної справи;

Марина Петрівна Зубко нагороджена Почесною грамотою Запорізької обласної ради;

Валерія Олександрівна Бакуменко отримала Подяку Запорізької обласної державної адміністрації.

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

 

8.11.2018

 

Ідеї, "придбані" обласною бібліотекою для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради на Міжрегіональному ярмарку "Бібліокре@тив – 2018", прийшлися до душі маленьким любителям української казки. Дітвора у захваті від казк’ютерної гри "Чарівний віночок", адже так цікаво спостерігати, як кожна твоя вірна відповідь на питання казкової вікторини прямо на екрані вплітає нову квітку у казковий український віночок.

 

11b.jpg

11.jpg

 

11b.jpg

11.jpg

 

3.11.2018

 

У "Юному читачі" нове поповнення

Велика подяка видавництву "АВІАЗ" та Українському культурному фонду за гарний подарунок читачам Запорізької області – нову книгу Тетяни Горицвіт "Міські пригоди лісової шишки". Впевнені, книга знайде свого вдячного читача. Найближчим часом книга надійде до усіх бібліотек для дітей Запорізької області.

 

11b.jpg

11.jpg