Шановні батьки!

 

Книги серії "Розумна дитина" харківського видавництва "Віват" – це розвиваюча та навчальна література для найменших. На їх сторінках ви знайдете багато завдань, які допоможуть вашій дитині творчо мислити, самостійно знаходити рішення, розвивати пам'ять, увагу. Вони відкриють для ваших малюків цікавий та дивовижний світ знань.

 

 

Жадан, А.В. Етикет для дівчаток і хлоп’яток / А.В.Жадан. – Харків: Віват, 2014. – 48с.: іл. – (Розумна дитина)

Батьки знають: прищеплювати дитині хороші манери ніколи не рано! Пан Етикет і пані Манера разом з Буратіно і Мальвіною розкажуть про основні правила етикету, навчать малюків правильно поводитися в гостях, в транспорті, в зоопарку, кінотеатрі. А ще – як правильно сидіти за столом, як користуватися столовими приборами тощо. А перевірити свої знання діти зможуть, відповідаючи на запитання вікторини, тестів, відгадуючи загадки і граючись в ігри з друзями

 

Литвиненко, Т. Домашня логопедія / Т. Литвиненко. – Харків: Віват, 2014. – 48с.: іл. – (Розумна дитина)

Ця барвисто ілюстрована книга спрямована на розвиток мовлення дитини. З її допомогою малюк навчиться розрізняти дзвінкі і глухі звуки, правильно вимовляти їх, утворювати з ними слова і складати речення. Цікаві завдання, ігри і забавні віршики неодмінно сподобаються вашій дитині і вона буде вчитися із задоволенням.

 

Плотникова, О. Чи готова ваша дитина до школи: тести: пам’ять, сприйняття, увага, мислення, фантазія / О. М. Плотникова. – Харків: Віват, 2014. – 128с.: іл. – (Розумна дитина)

До книги увійшли різноманітні тести у вигляді ігрових завдань для перевірки рівня готовності дитини до школи. Запропоновані тести можна виконувати як у домашніх умовах (активну участь у тестуванні беруть батьки), так і разом із педагогом молодшої школи чи дитячого садка. Призначена для дбайливих батьків та кмітливих діточок.

 

Чуб Н. Раз, два, три, чотири, п'ять, просто все запам’ятать! / Н. Чуб. – Харків: Віват, 2014. – 128с.: іл. – (Розумна дитина)

Ця книжка – чудовий посібник, спрямований на розвиток дитячої пам’яті. На її перших сторінках ви знайдете відповіді на запитання, які найчастіше ставлять батьки та вчителі. А потім на вас чекає безліч веселих ігрових завдань, які допоможуть покращити пам’ять вашого малюка. За їхньою допомогою можна тренуватися як удома, так і в дитсадку. Проведіть час із дитиною не лише цікаво, а й корисно!

 

 

 

Друже!

 

Чи знаєш ти, що інколи не потрібно великих матеріальних витрат, щоб створити справжній витвір мистецтва? Книги серії "Чарівна майстерня. Мої перші шедеври" допоможуть тобі відкрити для себе нові види творчості, створити власноруч маленькі шедеври з різних матеріалів, дізнатися багато нового та цікавого про такий нині популярний та модний хенд мейд.

 

 

Гученко, І. Декоративні свічки своїми руками / І. Гученко. - Донецьк: Глорія трейд, 2013. - 64с.: іл. - (Чарівна майстерня. Мої перші шедеври)

Декоративні свічки все частіше використовуються як елемент дизайну інтер'єру. Це прекрасний спосіб створити атмосферу комфорту і затишку у вашому домі. У магазинах можна знайти безліч свічок різної форми з різних матеріалів. Але виготовити свічку своїми руками набагато цікавіше. Це нескладний, але дуже захоплюючий процес. Ваш улюблений малюк зможе освоїти новий вид творчості, навчитися комбінувати і гармонійно поєднувати кольори, а також розвивати дрібну моторику.

 

Дерев’янко, Г. Футболки: Креативний розпис / Г. Дерев’янко. - Донецьк: Глорія трейд, 2014.– 64с.: іл. - (Чарівна майстерня. Мої перші шедеври)

У давнину вважалося, що одяг, прикрашений розписом, захищає людину від усіляких напастей. Можливо, це й правда, адже художник, малюючи, передає через фарбу свою позитивну енергію і позитивно заряджені думки. Особливістю ручного розпису є те, що створити два однакові малюнки практично неможливо, тому розписні речі виходять унікальними і незвичайними. Дотримуючись покрокових інструкцій книги, ви створите свій унікальний предмет одягу, що гармонійно поєднується з вашим внутрішнім «Я».

 

Піцик, А. Вироби з яєчної шкаралупи / А. Піцик. - Донецьк: Глорія трейд, 2013. - 64с.: іл. - (Чарівна майстерня. Мої перші шедеври)

Казкове яєчко з дитячої казки – це не просто яйце. Для кожної дитини це щось більше. Це чарівний предмет, який можна взяти в долоньки. Але чи знаєте ви, що з яєць можна майструвати вироби? Такі вироби сподобаються і дітям, і дорослим. Трохи зусиль – і ось перед вами зайчик із морквою, жираф із вигнутою шийкою, веселі поросята і курочка з курчатами. З нашою книгою ви швидко навчитеся створювати власні маленькі шедеври.

 

Піцик, А. Чарівні кульки / А. Піцик. - Донецьк: Глорія трейд, 2013. - 64с.: іл. - (Чарівна майстерня. Мої перші шедеври)

Кожен з нас, напевно, не раз заворожено спостерігав, як клоун за лічені секунди перетворює довгі вузькі кульки на дивних і милих звірят. Виявляється, навчитися цьому веселому мистецтву нескладно, потрібно тільки дотримуватися правил та поетапних інструкцій, що наводяться в нашій книзі. Досить лише трохи потренуватися, і у ваших руках почнуть оживати звірята та квітнути яскраві квіти. Мистецтво зі скручування фігурок з куль називається твістінгом. Займатися твістінгом можна всією родиною.

 

Шквиря, Ж. Кумедні тваринки. 3Д-квілінг / Ж. Шквиря. - Донецьк: Глорія трейд, 2013.– 64с.: іл. - (Чарівна майстерня. Мої перші шедеври)

Ласкаво просимо у світ об’ємного квілінгу! У світ, де відбуваються дива і звичайні смужки гофрокартону можуть перетворитися на чарівних милих тваринок. Створювати фігурки тварин особливо цікаво: кожен персонаж має свій характер і емоції. Здається, ще трохи – і вони оживуть, наповнять кімнату всілякими голосами: скромняга-єнот, синя жаба, ручний папужка, величний фламінго, лижник-пінгвін та багато інших героїв! Пориньте в світ квілінгу, і ви відкриєте для себе багато нового і цікавого!